Loctite

 

 

 

Loctite®   u nás:

Partnerská zmluva so spoločnosťou Henkel pre produkty Loctite nám umožňuje poskytovať celý sortiment priemyselných lepidiel, silikónových tmelov, zaisťovacích prostriedkov a tekuté kovy. Loctite® produkty u nás zakúpite za ceny určené spoločnosťou Henkel.

Henkel o značke Loctite®

Značka Loctite®, ktorá je súčasťou portfólia spoločnosti Henkel od roku 1997 sa preslávila výnimočnosťou svojich lepidiel a tmelov. Od pôvodného vyvinutia jedinečnej anaeróbnej technológie pred viac než 50 rokmi sa produkty Loctite® stali životne dôležitými komponentmi v mnohých strojoch a produktoch, bez ktorých si ani nevieme predstaviť náš každodenný život.

Na dnešných konkurenčných trhoch musia byť firmy schopné flexibilne a rýchlo reagovať na nové výzvy. Túto potrebu napĺňa naše nadšenie pre výskum a vývoj, ktoré viedlo k technicky najvyspelejšiemu radu dnes dostupných produktov, ktoré urýchľujú výrobné procesy, znižujú náklady, zlepšujú kvalitu a bez problémov spĺňajú národné a medzinárodné štandardy.

Produkty Loctite® poskytujú riešenia pre celý rad lepidlových technológií a výrobných procesov. Používajú sa na najrôznejších trhoch ako je elektronika, automobilový priemysel, letecký a kozmický priemysel, biomedicína a mnohé ďalšie výrobné odvetvia.

So značkou Loctite® spoločnosť Henkel ponúka oveľa viac než len výnimočné produkty: poskytuje účinné riešenia pre konkrétne problémy v rôznorodom priemyselnom prostredí. Inžinieri, chemici a predajcovia spoločnosti Henkel spolupracujú so zákazníkmi, aby lepšie pochopili a vyriešili ich problémy. Nápady a koncepcie sa vyvíjajú do reálnych riešení a zdroje sa kombinujú, aby sa dosiahol pokrok pre dobro všetkých.

stránky výrobcu: www.loctite.sk